Leia

flexoTHERM

Soojuspump kolmele võimalikule energiaallikale

  • Kaasaegne ja atraktiivne kujundus paigaldamiseks kõikjal
  • Ühendusmoodul automaatse häälestusega passiivseks jahutuseks, sisseehitatud soojuspumba struktuuri sisse
  • VRC 700 juhtimismoodul võimaldab kergelt kontrollida hübriidsüsteeme
  • Maksimaalne efektiivsus: energiaefektiivsuse märgistamine A ++ ja efektiivne ELD (koormuse efektiivse jagamise) tase
  • Soojuspumbad flexoTHERM on saadaval versioonides 5, 8, 11, 15 ja 19 kW, on võimalik ühendada kuni kolm energiaallikat: maa, vesi, õhk

Ülevaade

flexoTHERM - tehnoloogiline hüpe

Vaillant flexoTHERM sortiment kujutab endast soojuspumpade tehnoloogilist arengut. EVI (täiustatud auru sisendamise) tehnoloogia tagab kõrge hooajalise tootlikkuse taseme, mis on palju kõrgem kui mis tahes muu kompressoritehnoloogia, mida kasutatakse vee- või geotermiliste soojuspumpadel. Külmutusahela kaasaegne juhtimise mudel võimaldab töötada kõrgetel tootmistemperatuuridel, saavutades suure võimsuse tasemeid ja kõrget efektiivsust.

Seega, nagu näidatud ELD-i etiketil, flexoTHERM on parim säästlikuse ja kõrge tootlikuse alternatiiv.

Antud sortiment võimaldab planeerida õhu soojendamise ja jahutamise süsteeme. Kuuma vee tootmist kontrollitakse sisseehitatud vahenditega nii geoSTORi kui ka uniSTORi mahutite kaudu, flexoTHERMi täiendavas sordimendis ja ka läbi mahuti, mis on sisseehitatud flexoCOMPACTi.

Mitmete lisaseadmete sortimendi abil on võimalik seadistada õhu-veesüsteem (aroCOLLECT), veesüsteem (fluoCOLLECT) või passiivne jahutus (VWZ NC). Kõikide nende võimalustega flexoTHERM sortiment pakub maksimaalset efektiivsust ja usaldusväärsust.

Parim võimalik energiatõhususe näitaja

Paindlik süsteem: täiendavate seadmete kombinatsioon erinevatel eesmärkidel ja nende ühendamine automaatse häälestamisega. Kuuma vee tootmine majapidamiste vajaduste jaoks välise mahuti abil.

Ühendusmoodul automaatse häälestamisega passiivseks jahutusegks, sisseehitatud soojuspumba konstruktsiooni sisse. Ideaalne hübriidsüsteemidele (energia kuludega) või muude generaatoritele (kuni 65 ° C), ühese kontrolleriga, uue multiMATIC VRC 700.

Väga vaiksed seadmed piHARMONIC heli taseme juhtimisega läbi sageduste juhtimise, et kõrvaldada inimeste kõrva jaoks ebamugavus.

Kaasaegne disain ja integreerimine maja teiste seadmetega.

Juhtimissüsteem

FlexoTHERMi on täiendatud arenenud Vaillant multiMATIC 700 kontrolleriga. MultiMATIC 700 ja flexoTHERM kombineerimine võimaldab saavutada kõrgeima efektiivsuse energiaefektiivsuse märgistusega A ++ . Hübriidsüsteemide loomine ja juhtimine on veelgi lihtsam Vaillanti seadmetega, moodustades ühtset integreeritud süsteemi, mida juhib üks kontroller, mis tagab mugavuse selle kasutamisel.

Spetsifikatsioonid

Spetsifikatsioonid

energiatõhusus
energiatõhususe reiting keskkütte A+++ - D 5,8,11, 19kW
35°C
55°C

A++
A++
energiatõhususe reiting keskkütte A+++ - D 15kW
35°C
55°C

A++
A+++

Related Products

Related Products

geoSTOR-kaudse soojendamise mahukas veesoojendi soojuspumpade jaoks

  • geoSTOR VIH veesoojendid võivad esineda kui mahutid sooja vee kuumutamiseks soojuspumpade abil. Kaks spiraaliga geoSTOR VIH RW 400B mudel võimaldab sooja vee soojendamist nii soojuspumba kui ka päikesesüsteemi abil
  • Võib kombineerida Vaillanti päikeseenergia süsteemi komponentidega
  • Kaitsva magneesiumanoodi olemasolu (paagi kaitse korrosiooni eest)
  • Võib kombineerida geoTHERM soojuspumpadega