Leia

Vaillanti ajalugu

Vaillant Group International GmbH ajalugu algas 1874. aastal, kui Johann Vaillant asutas Remscheidis Saksamaal oma ettevõtte. Vaillant tõusis kiiresti küttesüsteemide valdkonnas turuliidriks ning on püsinud seal tänaseni. 2012. aasta novembris asutati Vaillant Group International GmbH, mille eesmärk on olemasolevate ja uute turgude arendamine. Vaillant Group International GmbH esindused Minskis, Dubais, Portugalis ja Soomes töötavad edukalt ja täidavad neile pandud eesmärke.

2013 Ujuv näitus „MS Vaillant“ sõidab mööda Euroopat

Loosungi all „Energia liikumises" viis Vaillant 2013. aasta maist kuni märtsini energiateemalise näituse inimestele koju kätte. Rohkem kui 50 Euroopa linnas said huvilised külastada 100 meetri pikkust näituselaeva nimega „MS Vaillant“ ja tutvuda tänapäevaste energiasalvestus- ja küttelahendustega.

2011 Kasutage mugavusi intuitiivselt – calorMATIC

Vaillantil on aastatepikkune katelde tootmise kogemus. Juhtimissüsteemide uus põlvkond calorMATIC jätkab seda traditsiooni ja on teerajajaks klientide personaalsete vajadustega arvestamisel. Tänu kaasaegsele intuitiivsele häälestusele saavutab calorMATIC soovitud ruumitemperatuuri kiiresti ja lihtsalt, kasutades pöördlülitit ja standardiseeritud nuppe.

2007 – Debüüt Aasia turul

Aasia areneb ja samamoodi areneb ka Vaillant. Nende kahe arengu ühendamine on iseenesest mõistetav ja oma tehase avamisega Hiinas Wuxis, hakkab Vaillant tegutsema Aasia ja Vaikse ookeani turul.

2001 Kaubamärgi nimetusele lisandub sõna grupp

Oma kaubamärgi laiendamiseks ja turu nõuetele vastamiseks omandab Vaillant järjest uusi kaubamärke, mille turundamist jätkatakse mõnedes Euroopa riikides veel eraldiseisvalt.

1999 Juubel – mitu põhjust pidutsemiseks

1999. aastal tähistab Vaillant mitut tähtsat asja. Esiteks on selleks aastaks müüdud kokku 40 miljonit katelt, teiseks tähistab Vaillant oma 125. sünnipäeva ja kolmandaks pälvime kõrge Saksa Kvaliteedi auhinna.

1997 Päikeseenergia süsteemide esitlus

Vaillant laiendab oma tootevalikut taastuvenergia valdkonnas ja tutvustab päikeseenergial töötavaid veesoojendussüsteeme. Oluline samm tuleviku heaks!

1995 Arendamine ja tootmine ühe katuse alla

Vaillant arendab ja toodab esimese seinale paigaldatud boileri ja laseb selle turule. Jällegi, brändil õnnestub end näidata teerajajana uue keskkonnasõbraliku tehnoloogia valdkonnas.

1991 Uus keskkonnasõbralik kuumuti

Uue madala soojaemissiooniga boileriga paneb Vaillant paika uued keskkonnamõju standardid. Vaillanti edu tõestab, et oleme õigel teel: uued filiaalid on avamisel Poolas, Tšehhis, Ungaris ja Türgis.

1970 Vaillant reisib mööda maailma

Filiaalidega Hollandis, Austrias, Belgias, Prantsusmaal, Suurbritannias ja Itaalias naudib Vaillant üha kasvavat rahvusvahelist populaarsust kui ettevõte, mis teeb maja kütmise mugavaks. 1972. aastaks on Vaillant müünud kaheksa miljonit tooteühikut.

1967 Sooja vee ja selle tootmise intelligentne ühendamine

Vaillant ühendab kompaktses, seinale paigaldatud katlas «Combi-Geyser VCW 20» edukalt ruumi kütmise ja sooja vee tootmise funktsioonid. Katel on tõestanud ennast lühikese soojenemisajaga ja reguleeritava kütteväärtusega.

1961 Seinale paigutatud „Geyser” teeb turul revolutsiooni

Vaillant näitab järjekordselt, milleks tehnoloogia võimeline on, ja paiskab turule uuendusliku ja kompaktse „Circo-Geyser MAG-C 20“ – maailma esimese seinale paigaldatud küttekatla.

1924 Keskküte – Vaillanti leiutis

Enne keskkütet köeti tube eraldi, kasutades selleks ahje ja kaminaid. Keskküttekatla ja vastava süsteemi abil sai esmakordselt võimalikuks kütta mitut radiaatorit läbi ühe keskse jaotaja. Vaillant oli jälle teerajajaks.

1905 Järjekordne suurepärane idee muudab vannitoad avaramaks

Vaillant on seinale kinnitatud veeboileri esimene tootja. See leiutis muudab vannitoad avaramaks.

1899 Brändi näoks saab jänes

Ühel ülestõusmispühal sirvis Johann Vaillant ajakirja ja nägi pilti, kus munast koorus välja jänes. Ta teadis kohe, et jänesest saab tema kaubamärk. Nagu firma ise, on logo korduvalt moderniseeritud, ja nüüdseks tuntakse seda soojamajanduses kogu Euroopas.

1894 Esimene innovatsioon

Gaasiküttel töötava suletud süsteemiga veesoojendaja abil jätkab Johann Vaillant revolutsiooni küttesüsteemide turul. Esimest korda ajaloos soojeneb vesi kinnises torus, puutumata kokku ohtlike gaasidega: revolutsioon vannitoas!

1874 Esimene peatükk suures loos

Johann Vaillant, pere kümnes laps, asutas 1874. aastal oma vase- ja pumpade tootmise töökoja. See oli suure eduloo alguseks.