Leia

Nõuanded ümberehituseks

Küttesüsteemi asendamine on üldiselt väga hea mõte. Uued küttesüsteemid on efektiivsemad ja vähendavad tunduvalt energiatarbimist. Vana lahenduse väljavahetamise tulemusena vähenevad küttesüsteemi tegevuskulud ja mõju keskkonnale.

Moderniseerimine ei nõua palju aega: täiesti uus küttesüsteem paigaldatakse maksimaalselt kolme päevaga. Eriti siis, kui olete valinud Vaillanti süsteemi, kuna selle komponendid on eelnevalt nii palju kui võimalik kokku pandud.

Küttesüsteemi asendamisel saate säilitada oma olemasoleva energiaallika, järk-järgult või täielikult taastuvenergiale üle minna.

Olemasoleva energiaallika kasutamine nüüdisaegse tehnoloogia abil

Asendage oma vana küttekatel nüüdisaegse kõrge kasuteguriga kondensatsioonikatlaga. Nii vähendate oluliselt süsteemi tegevuskulusid ja säästate keskkonda. Meie kondensatsioonikatlad kasutavad ahjust tuleva suitsu soojusenergiat ja võivad saavutada energiatõhususe kuni 107 protsenti. Küttekulu on võimalik vana küttesüsteemiga võrreldes vähendada kuni 30 protsenti.

Selle kiire ja lihtsa lahenduse rakendamiseks on vaja teha ainult paar väikest muudatust, kui neidki. Võib-olla tuleb vahetada ainult korsten ja äravool.

Lugege rohkem Vaillanti kondensatsioonikatelde kohta

Enamik vanu kütteseadmeid töötab ebaefektiivselt ja eritab liiga palju süsihappegaasi. Kütusehindade pidev tõus toob samuti kaasa tegevuskulude kasvu. Taastuvenergial töötavad küttesüsteemid võimaldavad meil kallitest fossiilkütustest suuremat sõltumatust saada ja kaitsevad samal ajal keskkonda. Te ei pea kogu investeeringut korraga tegema. Võite uued seadmed paigaldada ka samm-sammult, vastavalt vajadusele.

Kulude kokkuhoid päikeseenergia abil

Küttesüsteemi saab täiendada komponentidega, mis kasutavad taastuvenergiat. Näiteks saab vett soojendada päikeseenergia kollektorite abil. Nüüdisaegsed kondensatsioonikatlad võivad katta 60% teie sooja vee ja 20% küttevajadusest. Küttesüsteemi uuendamine ei ole keeruline ja aitab küttekulusid oluliselt vähendada.

Lugege rohkem Vaillanti päikesepaneelide kohta