Leia

Meie kohta

Vaillant on rahvusvaheline turuliider kütte-, kuumavee- ja kliimaseadmete tehnoloogia valdkonnas. Vaillant pakub oma klientidele kogu maailmas kütte-, kuumavee- ja kliimaseadmeid, keskkonnasõbralikke ja energiatõhusaid tooteid, mis on valmistatud valdavalt taastuvate energiaallikate baasil. Tootevalikusse kuuluvad päikesesoojussüsteemid, soojuspumbad, kliimaseadmed, ventilatsioonisüsteemid madala energiatarbega majade jaoks, soojuse ja elektri koostootmine, fossiilsete kütuste jaoks mõeldud väga tõhusad kütteseadmed ja intelligentsed juhtimissüsteemid. Tootevalikut täiendab lai teenuste valik.

Uusi küttetehnoloogiaid töötatakse välja kaheksas tegevuskohas ja tootmine toimub kümnes tegevuskohas. Vaillant on endiselt 100-protsendiliselt pereettevõte.

Ettevõtte uuenduslik süda lööb Johann Vaillanti tehnoloogiakeskuses Vaillant Groupi peakontoris Remscheidis. Siin töötab umbes 800 töötajat välja uuenduslikke küttetehnoloogiaid, mis vähendavad energiatarbimist ja CO2-heidet.

Oleme Eesti turul alates 1996. aastast ja pakume oma ametlike esindajate kaudu kvaliteetset ja kõrgel tasemel teenindust. Meie partnerite kontorid asuvad Tallinnas.