Leia
150 aastat Vaillant: Tähistage koos meiega kütte tulevikku.
  1. Tehke teekond läbi meie uuenduslike verstapostide
  2. Tehke teekond läbi meie uuenduslike verstapostide
  3. Avastage pilguheit tulevikku

Avasta nüüd

Meie lahendused teie vajadustele

Me toetame teid teie kodu moderniseerimisel

Otsuse vastuvõtmise konsu

Vaillant - Ametlikud partnerid

Vaillant tegutseb enam kui 60 riigis, kus on üle 20 müügiettevõtte ja üle 25 importija Euroopas, Aafrikas, Aasias ja Okeaanias. Loomulikult ei ole kõik meie tooted kõigis neis riikides saadaval. Seega leiad siit meie kohalikud partnerid, kust saad teavet selle kohta, mida sinu riigis pakutakse.

Kes me oleme?

Vaillanti ettevõtte ajalugu algab 1874. aastal, kui Johann Vaillant asutas selle Saksamaal Remscheidis. Juba 150 aastat on see olnud küttesüsteemide tööstuse lahutamatu osa.

Jätkusuutlik areng

Sotsiaal- ja keskkonna eetika on lahutamatu osa ettevõte Vaillant jätkuvas äriedus. Meie tegevus jätkusliku arengu osas põhineb strateegilisel programmil ning mitmel kesksel valdkonnal.

Nõuanded uutele hoonetele

Uus küttesüsteem peab olema võimalikult ökonoomne, efektiivne ja keskkonnasõbralik. Sobivaim küttesüsteemi sõltub teie vajadustest: Millist energiaallikat te eelistate? Kui suured on teie vajadused kütmises? Mis soojusülekande vorm peab olema kasutatud? Nõuannete ja näpunäidete abil me saame aidata teil valida sobiv küttesüsteem.

Nõuanded moderniseerimise osas

Vana küttesüsteemi vahetamisel teil on mitu võimalust: võite uuendada olemasolevat tehnoloogiat ja suurendada efektiivsust. Või saab vähendada oma sõltuvust tõusvatest energiahindadest järkjärgulise, või täieliku üleminekuga taastuvenergiale. Meie näitame, mida otsida selleks, et küte asendamine ennast igati õigustaks.