Leia

Tunne end soojalt. Tunne end nutikalt. Tunne end mugavalt. myVAILLANT' abil

Nutikas elutuba sensoHOME'i ja myVAILLANT' äpiga

Hea kliima võib olla nii nutikas

Naudi mugavust ja võimalusi, mida pakub kütte nutikas juhtimine – see hoiab ka energiatarbimise ja -kulud kontrolli all.

Seadme täielik kontroll käeulatuses

Naudi mugavust, mida pakub võimalus ühendada oma meelepäraseimad nutikodu süsteemid

Loe, kuidas paigaldada meie lüüs, ja kogu meie uue äpi kohta vajalikku teavet

Naudi kiiremat teenindust tänu kaugdiagnostikale ja tõrgete varasele tuvastamisele

Tere tulemast meie uude nutikütte maailma

Nutiküttele üleminekuks on palju häid põhjuseid. Uus WiFi-lüüs myVAILLANT connect teeb nutiküttele ülemineku veelgi lihtsamaks: see sobib piiranguteta kõigi meie süsteemide ja kontrolleritega. myVAILLANT connect on tulevikukindel ja kasvab koos sinu vajadustega ning seda saad oma soovi järgi laiendada, lisades sellele nutikodu täiendavaid osi. Intelligentne ja intuitiivne: nutikütte maailm on sinu päralt!

Nutikam kui kunagi varem

Suurem mugavus

Suurem töökindlus

Väiksem kulu

Kõik ühes kohas

Suurem mugavus

Alati õige temperatuur: anna oma küttesüsteemile teada, millal sa koju jõuad, ja sind tervitab täiuslik sisekliima. Saad seda ka äpis käsitsi seadistada: diivanilt, voodist või kus tahes sa parajasti oled – alati, kui vaja.

Suurem töökindlus

Kiirem teenus, vähem seisakuid, suurem turvalisus: myVAILLANT' maailmas on kõik ühendatud. Kui kunagi peaks probleem tekkima, saab hooldustehnik seadme seisundit kiirelt eemalt kontrollida ja selle korda teha.

Väiksem kulu

Miks kütta oma kodu, kui seal kedagi ei ole? myVAILLANT säästab energiat, kui oled väljas, ja tagab, et temperatuur on ideaalne, kui tagasi tuled. Lisaks saad ülevaate oma täielikust tarbimisstatistikast ja näed kohe, kas sul oleks võimalik kulusid veel rohkem kokku hoida.

Kõik ühes kohas

Kõik toimub armatuurlaual. Selgelt korrastatud ekraanil on sul ligipääs kõigile vajalikele funktsioonidele. Tänu nutikalt kujundatud kasutajaliidesele saad soovitud temperatuuri valida kiirelt ja lihtsalt.

Lehekülje osa | Üks ja ainus äpp kõikidele kontrolleritele

Naudi suuremat mugavust ja energiatõhusust, juhtides oma küttesüsteemi myVAILLANT' äpi kaudu.

Meie myVAILLANT' nutikad küttelahendused

Milline neist on sulle õige?

myVAILLANT connect

Vajad ainult Wi-Fi-lüüsi? See on lahendus, mis võimaldab sul Vaillant' seadme oma koduvõrguga ühendada ja seda meie äpi kaudu kontrollida.

Nutikas termostaat

Kas eelistad myVAILLANT connecti Wi-Fi-lüüsi koos sensoROOMi nutika traadita termostaadiga oma boileri või soojuspumba jaoks? Meie lahendus pakub sulle temperatuuri- ja niiskusandureid ning veebiandmetel põhinevat nutikat küttefunktsiooni.

Nutikas juhtimine

Meie valikus on myVAILLANT connecti Wi-Fi-lüüs ning elegantne ja moodne seinale paigaldatav sensoHOME: traadita, lihtsasti kasutatav puuteekraani ja täistekstiliidesega juhtseade, mis suudab toatemperatuuri mõõta ja reguleerida.

Vali oma myVAILLANTi ühenduse stardikomplekt

Kas oled oma täiusliku lahenduse leidnud või vajad veel abi?

Nutikas ühenduvus – naudi nutikodu mugavust

Et saaksid nautida suurepärast nutikodu kogemust, ühenda oma nutikas küttesüsteem lihtsalt meelepärase nutikodutarkvaraga, näiteks Apple HomeKitiga. Naudi oma nutiseadmete mugavat juhtimist vaid ühe äpiga. Sinu nutikodu mõistab sind ja reguleerib temperatuuri sinu soovi järgi.

Töötab Apple HomeKitiga

Nutikas mugavus sinu kodus. myVAILLANT connect kasutab Apple HomeKiti tehnoloogiat, et integreerida sinu küte täielikult Apple Home'i äppi.Saad juhtida protsesse, määrata seadeid ning korraldada oma kodu kliimat enda soovi ja igapäevaelu järgi. Saad seda teha häälkäsklusega, sõrmega või täisautomaatselt.

Tähtis teave! Kaitse oma HomeKiti lisaseadet veel rohkem, kontrollides, milliste teenuste ja seadmetega see sinu koduses Wi-Fi-võrgus ja internetis suhtleb.

*** (HomeKiti tehnoloogia tagab suhtluse iPhone'i, iPadi, HomePodi ja HomeKitiga ühilduvate senso perekonna termostaatide sensoROOM, sensoROOM pure, sensoHOME ja sensoCOMFORT vahel. Apple, HomeKit, HomePod, iPad ja iPhone on Apple Inc.-i kaubamärgid, mis on registreeritud USAs ning teistes riikides.)***

Sinu küttesüsteem läheb internetti

Kiiresti ja probleemideta. Meie 2020. aastast toodetud seadmete ecoTEC exclusive ja ecoTEC plus plug-and-play-paigaldusega saad oma küttesüsteemi väga lihtsalt isegi internetti ühendada. Vajad vaid eBusi ühendust. Naudi mugavat juhtimist – mobiilselt tasuta myVAILLANT' äpi kaudu.

Kõik vajalik vaid nelja sammuga

Kontrolli eBusi

Laadi alla ja registreeri lüüs

Installi ja ühenda

Võrgu seadistamine

Kontrolli eBusi

Kontrolli eBusi

Tuvasta oma seade, kui eBusi ühendus ja installitud moodul sinu seadme all on olemas. Veendu, et su seade oleks sisse lülitatud. Siis saad alustada.

Laadi alla ja registreeri lüüs

Laadi alla ja registreeri lüüs

Laadi myVAILLANT' äpp alla Apple'i App Store'ist või Google Play Store'ist. Registreeri lüüs, skaneerides ruutkoodi abil eseme numbri, ja loo oma isiklik konto myVAILLANT' äpis.

Installi ja ühenda

Installi ja ühenda

Lükka lüüs oma kinnitusse, ühenda see eBusi kaabli abil katlaga ja kontrolli ühendust. Lülita oma seade sisse. Sinine LED-tuli hakkab kõige rohkem 60 sekundi pärast vilkuma. Sidumisrežiim on seejärel umbes 15 minutit aktiivne.

Võrgu seadistamine

Võrgu seadistamine

Logi myVAILLANT' äppi sisse ja lihtsalt järgi seadistusjuhendit. Kui oled iOSi kasutaja, ühendub sinu lüüs automaatselt sinu koduse Wi-Fi-ühendusega Apple Home'i äpi kaudu.

Kõik vajalik vaid nelja sammuga

Kontrolli eBusi olemasolu / Laadi äpp alla ja registreeri lüüs / Installi ja ühenda / Seadista võrk

Küte võibki nii nutikas olla

Milline on sinu küttelahendus? Kas soovid sise- või väliskliimat kontrollida või eelistad, et kõik põhifunktsioonid oleksid ühes keskses kohas – vaata meie põhiomadusi ning tutvu kõigi äpi võimalustega. Nutikas, eks ole? Tahad veel midagi nutikat? Vaata videot!