Leia

Individuaalne ja teadlik kütmine? See on nutikas!

  • Suurendage oma individuaalset küttemugavust
  • Vähendage nii energiatarbimist kui ka kulusid
  • Lihtsalt lõõgastuge ning arvestage kiire hoolduse ja lühemate seisakutega
  • Nautige oma igapäevaelus maksimaalset paindlikkust

Viige oma kodu küttemugavus järgmisele tasemele!

Pärast paigaldustehnikule helistamist on teie nutikas küttesüsteem juba peaaegu valmis – te ei pea ostma täiesti uut küttesüsteemi. Suurendage individuaalset mugavust ning jälgige oma energiatarbimist ja küttekulusid kõrvalt – seda võimaldab andmete ööpäevaringne läbipaistvus. Andmeid kuvatakse turvaliselt otse seadmest. Ja isegi tehnilise probleemi korral ei ole vaja muretseda: teie paigaldustehnik saab juba eemalt olukorda kontrollida või saab teate juba enne, kui te ise midagi märkate! Seega võite kindel olla, et teie küttesüsteem töötab alati laitmatult.

Nutika süsteemi eelised

Täielik muretu juhtimine

Kasulik teile, hea keskkonnale: meie nutilahendustega saate energiatarbimist ja küttekulusid kontrollida mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Saage kasu maksimaalsest paindlikkusest ja andmete ööpäevaringsest läbipaistvusest!

Aega ja kulusid säästev hooldus

Hankige nutilahendus ja lõõgastuge! Meie digitaalsed tööriistad võimaldavad paigaldustehnikul kontrollida teie küttesüsteemi eemalt ja lahendada tehnilisi probleeme 24 tunni jooksul – tänu üksikasjalikule diagnostikale otse seadmest. Jätke hüvasti ebavajalike ja korduvate hooldusvisiitide ja -kuludega!

Paindlik kombinatsioon

Teie küttesüsteem on kõike muud kui nutikas? Mitte mingil juhul! Isegi kui teil on vanem küttesüsteem (alates 2007. aastast), peab teie paigaldustehnik lisama vaid mõned komponendid, et muuta see nutikaks. Seega ei pea te ostma täiesti uut süsteemi – saate nautida kõiki nutifunktsioone juba hetke pärast! Veel üks eelis: teie küttesüsteemi saab hõlpsasti ühendada olemasolevate nutikoduseadmetega.

Hilisemad uuendused

Kui soovite oma küttesüsteemi uuendada, nt võtta kasutusele taastuvenergia, küsige teavet kohalikult paigaldustehnikult! Olgu tegu fotogalvaanilise päikeseenergia ja päikese soojusenergia kasutamise või süsteemi laiendustega, nagu soojuspumbad või ventilatsioon – meie sensoCOMFORTi juhtseadmega saate paindlikult hallata isegi täiustatud küttesüsteeme.

Kas soovite, et teie küttesüsteem oleks nutikas? Mõeldud-tehtud!

Teie uue nutika küttesüsteemi paigaldamine ei ole mingi probleem: tänu meie nutilahenduste tagasiulatuvale ühilduvusele sobivad need isegi vanemate, alates 2007. aastast toodetud süsteemide uuendamiseks. Te ei pea ostma täiesti uut küttesüsteemi!

Teie paigaldustehnikul on kõiki vajalikke komponente ja tööriistu sisaldav komplekt, kuhu kuulub ka internetilüüs. Tänu isehäälestumisele on nutika küttesüsteemi paigaldamine kiire – ja kui see on kord teie jaoks seadistatud, saate seda ise rakenduse kaudu juhtida.

Mida kujutab endast teie nutilahendus?

Lihtsatest kuni keeruliste süsteemideni – me varustame teid sobivate nutitoodete ja teenustega.

Lihtne süsteemne lahendus

Teie vajadus

Nutikas juhtseade

Teie vajadus

Lihtsa küttesüsteemiga korterid või majad

Tänapäeva inimesed on harjunud peaaegu kõike paindlikult nutitelefoniga juhtima. Miks siis mitte ka küttesüsteemi? Teeme selle nutikaks!

• Meie nutikas juhtseade eRELAX on täiuslik lahendus ühe küttekontuuriga korteritele või majadele

• Lihtsa gaasikondensatsioonikatlaga küttesüsteemi mugav juhtimine

• Energiatarbimise ja küttekulude täielik läbipaistvus

• Ühilduvus nii uute kui ka vanemate küttesüsteemidega

Nutikas juhtseade

Võimas tööriist: eRELAX

Meie nutikas ilmastiku mõju kompenseeriv juhtmevaba juhtseade eRELAX pakub lihtsa küttesüsteemi jaoks tänapäevast juhtimislahendust.

• Energiatarbimise ja küttekulude mugav kontroll rakenduse kaudu

• Nutikas aegjuhtimisega kütmine võimaldab märkimisväärset kokkuhoidu

• Kütmise paindlik juhtimine nutitelefoniga kõikjal, kus soovite

• Ühildub Amazon Echoga

Täiustatud süsteemilahendus

Teie vajadus

Nutikas juhtseade

Tark otsus

Teie vajadus

Asendamine keeruka küttesüsteemiga

Näiteks: kui teie uus, täiustatud küttesüsteem hõlmab nii katelt kui ka soojuspumpa, on meil teie jaoks olemas lahendus nutika juhtimise jaoks.

• Lisage meie sensoCOMFORTi juhtseade oma pereelamu või korteri asendus- või moderniseerimisprojekti

• Moodne juhtseade täiustatud küttesüsteemide jaoks

• Süsteemi võimalikud uuendused tagavad maksimaalse paindlikkuse tulevikus

Nutikas juhtseade

Ilmastiku mõju kompenseeriva juhtseadmega sensoCOMFORT juhite mugavalt oma täiustatud küttesüsteemi.

• Nautige kogu küttesüsteemi mugavat kasutamist sensoAPPi kaudu

• Jääge paindlikuks ja uuendage oma süsteemi hiljem näiteks taastuvenergia kasutuselevõtmisega

• Internetilüüs sensoNET kuulub komplekti

Tark otsus

Tulevikuks valmis!

Kasutage maksimaalset paindlikkust ja uuendage oma sensoCOMFORTi juhtseadet millal iganes soovite.

• Paluge oma paigaldustehnikul integreerida võimalused taastuvenergia, näiteks fotogalvaanilise päikeseenergia või päikese soojusenergia kasutamiseks

• Meie sensoCOMFORT sobib paljudeks tulevasteks süsteemiuuendusteks

• Saate kasutada sama juhtseadet mis tahes uuenduse korral

Andmete turvalisus ja kulude kokkuhoid garanteeritud

Meie prioriteet: andmete turvalisus

Loomulikult soovite te olla kindlad, et teie nutikas küttesüsteem on turvaline ja et teie isikuandmeid töödeldakse konfidentsiaalselt. See ongi põhjus, miks me rakendame kõige rangemaid infoturbestandardeid.

Kõik klientidega seotud andmed, tööandmed ja paroolid on kaitstud varguse eest ning meie nutirakendused, süsteemid ja lüüsid on kaitstud volitamata juurdepääsu eest – sertifitseeritud standardi IEC 62443* järgi. Mobiilirakendused ja Vaillanti poolt kontrollimata välisseadmete veebisaidid on kaitstud volitamata juurdepääsu eest. Loomulikult aitame teil ka konfigureerida oma nutijuurdepääsu turvalisust.

Säästud, mitte kulud

Kui otsustate oma küttesüsteemi uuendada mõne meie nutitootega, siis ärge muretsege kulude pärast! Parem mõelge säästudele, mida teie nutikas küttesüsteem tagab pikemas perspektiivis: vähenevad nii energiatarve kui ka küttekulutused. Tänu kaugjuhtimisele saate säästa veelgi rohkem energiat kui tavalise programmeeritava termostaadi kasutamisega: reguleerige oma kütmisprogrammi mugavalt ükskõik kust ja igal ajal!

Soetuskulud olenevalt teie konkreetsetest vajadustest, kuid meie kiire isehäälestuv paigaldus säästab märgatavalt ka hoolduskulusid. Kuna meie nutilahendused sobivad ka vanematele küttesüsteemidele alates 2007. aastast, ei pea te uut küttesüsteemi ostma. Kõlab hästi? Muidugi!

KKK