Leia

Elektri-seinaboiler eloBLOCK

Kui elektrist saab mugavus

  • Kütke kodu või suvilat gaasist või naftast sõltumata. Soojendage elektriga radiaatoreid või põrandaid
  • Tänu ruumitermostaadile võite olla kindel, et temperatuur on püsiv
  • Lisage juurde veepaak ja nautige mugavat soojaveevarustust
  • Kütet saate mugavalt nutitelefonist juhtida
  • Olge mureta – eloBLOCK on valmistatud kauakestvatest ja töökindlatest materjalidest

Ülevaade

Elektri-seinaboiler eloBLOCK

Mõni olukord nõuab erilahendust. Olenemata sellest, kas teil on kõrvalises kohas suvemaja, elate kohas, kus puudub juurdepääs tavapärastele energiaallikatele, nagu gaas, või vajate varuks lisaküttelahendust, soovite kütte puhul äärmist mugavust ja töökindlust. See seade vajab üksnes elektrit, et toita radiaatoreid, põrandakütet ja anda soovi korral ka sooja vett.

Veel üks kasutusnäide

Pidev mugavustemperatuur ilma mingite järeleandmisteta

Seadke küte soovitud temperatuurile. Sisseehitatud ülitõhus pump tagab küttekontuuris energiasäästliku ringluse, nii et soojus jaotub kõigis ruumides kiiresti ja ühtlaselt. Peale selle tajub süsteem kergeid temperatuurierinevusi ja kompenseerib need automaatselt enne, kui märgatagi jõuate.

Soe vesi just nii, nagu teile meeldib

eloBLOCKILE saate lisada veemahuti ja nautida sooja vett. Olenevalt inimeste arvust ja sooja vee kasutusest soovitab paigaldusspetsialist sobiva suuruse.

Lisage mugavust nutika juhtimisega

Kui lisate eloBLOCKILE mõne Vaillanti ühendatud juhtseadmetest, saate kütet reguleerida nutitelefoni kaudu diivanilt tõusmata või ringi liikudes. Koju jõudes ei ole vaja oodata, kuni eloBLOCK toa mõnusalt soojaks teeb. Saate nautida mugavust kohe, kui sisse astute.

Usaldage kvaliteeti, ärge muretsege hoolduse pärast

Seadmed vastavad nüüdisaegsete standardite ja õigusnormide nõuetele. eloBLOCK koosneb kauakestvatest materjalidest, mis tagavad töökindla toimimise. Kuna fossiilseid energiaallikaid ei põletata, on hooldus täiesti vaevatu.

Täiuslik integreerimine olemasolevatesse küttesüsteemidesse varukütteseadmena

Mõnikord on vaja töökindlat varusüsteemi. Põhjuseks võib olla ebapiisav gaasivarustus, eriti külmad talveööd, või soov parandada teie päikeseenergiasüsteemi elektritootlust. eloBLOCKI saab kombineerida süsteemi teiste Vaillanti küttegeneraatoritega ja see lülitub igaks juhuks tööle.

Spetsifikatsioonid

Spetsifikatsioonid

eloBLOCK
Heating output• 6 kW – 9 kW – 12 kW – 14 kW – 18 kW (soovitatav hästi soojustatud hoonetele pindalaga ligikaudu 80 m2 – 150 m2)
• 21 kW – 24 kW – 28 kW (soovitatav hoonetele pindalaga ligikaudu 150 m2 – 180 m2)
energiatõhususe reiting keskkütte A++ kuni GD
Size (WxHxD) in mm410 × 740 × 310
Weight (without packaging)Olenevalt küttevõimsusest 23,7 kuni 27,4 kg