Leia

Gaasikütte kondensatsioonkatel ecoTEC pluss 48-65 kW

Seinale paigaldatavad kondensatsioonikatlad gaasiküttega (48 kW, 65 kW), üksikuks kasutamiseks või kaskaadis kokku kuni seitse ühikut

  • Vaillanti süsteemi regulaatori paigaldamisel saavutatakse energiatõhususe klass A +
  • Märkimisväärne energiasääst tänu energiatõhususe klassile A ja suurele modulatsioonialale
  • Suur süsteemikomponentide valik, mis vastab Teie individuaalsetele vajadustele
  • Kompaktne disain - ideaalne nii ühe korteriga kui ka mitme kortermajade jaoks
  • Hästi ennast näidanud, usaldusväärsed gaasikondensaatsiooni seadmed Vaillant

Ülevaade

Gaasikütte kondensatsioonkatel ecoTEC pluss 48-65 kW

Meie uued seinale paigaldatavad gaasikütte kondensatsioonkatlad ecoTEC Plus on usaldusväärsed lahendused kütmiseks suurtes ühe- ja mitme korterelamutes. Kombineerides sobiva kaudse soojendusmahutiga, pakuvad nad sooja vee ettevalmistamist.

Mõlemad mudelid võimaldavad hallata erinevaid küttepiirkondi ja on varustatud tehnoloogiatega, mis on tõestanud end juba toodetud miljonites kateldes. See on selline kvaliteet, mida Teie ootate Euroopa kindlalt kütteturuliiderilt. Üks eripära on kvaliteetne roostevabast terasest soojusvaheti.

Katlad ecoTEC plusi küttevõimsus on 48 kW või 65 kW, kaskaadis kuni 455 kW. Nende suure efektiivsusega pump tagab küttekontuuri rõhku kuni 4 baari, mis garanteerib usaldusväärse soojusvoo isegi mitme korruselises majas. Samal ajal garanteerib nende suur modulatsioonipind ühtse, uskumatult vaikse ja väga tõhusa toimimise..

Mõlemal mudelil on kõik võrgu loomiseks vajalikud ühenduse pordid (konnektorid). Kombineeritult, näiteks Interneti-mooduliga VR 920, saate rakenduse abil väga palju funktsioone hallata.

Uued ecoTEC pluss mudelid omavad vaikimisi energiatõhususe reitingu A, mida saab Vaillanti automaatika abil täiustada kuni A + . See omakorda annab täiendava mugavuse kütmiseks igal ajal, vähendades samas oluliselt tarbitud energia kulusid.

Kompaktse konstruktsiooni tõttu mõlemad katlad eriti sobivad kaskaadiga töötamiseks. Neid saab monteerida järjest, selg selja vastu või nurga nurgas - mitmesugused paigaldusvalikud kindlustavad igale katlaruumile laitmatu lahenduse.

ErP efektiivsuse väärtus keskküttel (alates A ++ kuni G) võrdub A.

Spetsifikatsioonid

Spetsifikatsioonid

energiatõhusus
energiatõhususe reiting keskkütte A++ GA